درباره ما
نیم نگاه

امروزه مشکل آلاینده کننده های محیط زیستی و هیدروکربنی و آلوده کننده ، ومنواکسید کربن ، عمده ترین مشکل زیست محیطی می باشد.
پس از پیمان پاریس و با گذشت سالها از این توافق ،دولت ها و کشورهای مختلفی برای رفع مشکلات زیست محیطی بودجه قابل توجهی اختصاص دادند و با تغییراتی در سبک زندگی سعی در عملی کردن این توافق نمودند. ولی در حقیقت عملی که بتواند به پالایشگاه های فعلی در واحد تناژ پاسخگوی رفع این مشکلات باشند ، حداقل به عنوان تغییری جدی و قابل قبول ، بسیار اندک است یکی از شرکت هایی که در این زمینه اقدامات ماٍثری انجام داده شرکت وربیو آلمان می باشد که به تازگی توانسته در کشورهای پیشرفته تا حدودی فعالیت خود را گسترش دهد

این شرکت نیست با بررسی نیازها و تکمیل فرایند های موجود در دنیا منجمله شرکت وربیو ، راهکارهایی را برای کاهش هزینه واحد های تولیدی و پالایشگاهی ارائه میدهد که لیست آن در زیر قابل مشاهده است
– واحد CCR
– واحد تقطیر
– واحد آیزوماکس
– واحده هیدروژن
– واحد تصفیه و غیره…

و عمل آوری و آماده سازی هیدروکربن ها برای تبدیل به گازوئیل ، بنزین و در نهایت گازوئیل و بنزین با آلایندگی کمتر 

تمام پالایشگاه ها تلاش میکنند برای افزایش اکتان و کاهش آلایندگی  وکاهش قیمت در برخی از موارد به جای الکل اتانول از الکل متانول استفاده کنند که برای مثال در کشور امریکا این  توجه به این موضوع حائز اهمیت است.

برای تحقق این امر مشکلاتی پیش رو هست که با محولات این شرکت با برند CC.co رفع شده است و در اینجا به آن ها می پردازیم.

لازم به ذکر است که این محصولات حاصل تحقیقات ، ساخت پایلوت ها و تلاش بسیار تیمی متخصص و باتجربه  از سال 2005 تا کنون  می باشد.

 

 

فیلم پایلوت بنزین
ثبت اختلاعات شرکت کاسپین شیمی منطقه آزاد انزلی ( شرکت زرین کار طلائی سابق )

تاییدیه ها و آنالیزها

اطلاعات محصول تولیدی

کاتالوگ ها و بروشورها